قوانین نمایندگان و سایت‌های فروش آنلاین

توجه: جهت رسمی شدن نمایندگی فروشگاه آنلاین خود لازم است فرم درخواست امتیاز فروشگاه آنلاین را تکمیل نموده و ثبت نمایید. همچنین فایل PDF برگۀ قوانین را دانلود و چاپ کنید و پس از امضا نمودن آن تصویر واضح و باکیفیتی از برگۀ امضا شده را در واتساپ به شماره 09197595750 برای مدیریت سایت دوشاخه ارسال نمایید.


1- قیمت‌های نمایش داده شده بر روی فروشگاه آنلاین شما می‌بایست با قیمت‌های End-user در سایت مرجع 2shakhe.com مطابقت داشته و یکسان باشد. قیمت‌ها در سایت مرجع 2shakhe.com روز اول هر ماه به‌روزرسانی می‌شوند. اکیداً لازم است حداکثر به فاصله 24 ساعت، قیمت‌های فروشگاه آنلاین خود را با سایت مرجع مقایسه و در صورت نیاز حتماً به‌روزرسانی و یکسان نمایید.


2- شما می‌توانید در طول یک سال حداکثر 5 جشنواره اختصاصی تخفیف در فروشگاه آنلاین خود برگزار کنید. مدت زمان مجاز برگزاری هر جشنواره 1 لی 7 روز خواهد بود. در این جشنواره‌ها شما مجاز خواهید بود تا 15% تخفیف روی قیمت محصولات فروشگاه آنلاین خود اعمال کنید.


3- در هر مقطع زمانی فقط یکی از نمایندگان مجاز به برگزاری جشنواره اختصاصی می‌باشد. برگزاری همزمان جشنواره‌های اختصاصی توسط سایر نمایندگان و سایت‌های فروش آنلاین ایشان ممنوع است. لذا لازم است به فاصله زمانی مناسبی قبل از برگزاری جشنواره‌ها و اعمال تخفیف در فروشگاه آنلاین خود، جهت رزرو جشنواره با مدیریت سایت مرجع دوشاخه تماس بگیرید و یا در واتساپ به شماره 09197595750 پیام بدهید.


4- کلیۀ نمایندگان و سایت‌های فروشگاه آنلاین مجاز هستند در بازه‌های زمانی که سایت مرجع 2shakhe.com جشنواره برگزار می‌کند، مشابه همان جشنواره را در فروشگاه آنلاین خود اجرا نمایند و این در شمار جشنواره‌های اختصاصی شما نخواهد بود.

5- مشخصات، شماره‌های تماس، محل فروشگاه حضوری و آدرس سایت فروش آنلاین شما در سایت مرجع 2shakhe.com در بخش نمایندگان فعال در سطح کشور اعلام و معرفی خواهد شد.


6- در صورت هرگونه تخلف و رعایت نکردن قوانین فوق، بار اول تذکر جهت اصلاح داده خواهد شد؛ بار دوم به مدت یک‌ماه 5% از تخفیف همکاری کسر می‌گردد؛ و بار سوم امتیاز نمایندگی از نمایندۀ متخلف سلب خواهد شد.


خواهشمندیم جهت رعایت حقوق تمامی نمایندگان و فراهم آوردن امکان همکاری در فضایی امن، سالم، یکدست و به دور از حاشیه در کنار یکدیگر، قوانین را به درستی مطالعه نموده و رعایت فرمایید. در صورت بروز هر گونه ابهام و پرسش با ما تماس بگیرید.